par mums kontaktimūsu darbi partneriLV   RU   EN
Valuta:
autotunings
autoserviss
kondicionieru uzpildīšana
bamperu remonts
pulēšana
auto krāsošana
elektrika
karbons
tumša optika
salonu šūšana
tonēšana un vinils

Šodien mēs jau vairs neesam iesācēji tjūninga jomā. Mūsu komanda šajā nozarē darbojās jau kopš 2002. gada. Tāda pieredze šajā biznesā Latvijā – diezgan lielā bagāža. Šobrīd uz mūsu produkciju un pakalpojumiem ir pieprasījums ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā un Skandināvijā. Var ilgi stāstīt par mūsu pieredzi un sasniegumiem, bet šeit ir jau sasniegtas virsotnes, un tagad nav laika lūkoties atpakaļ. Bodykit šodien attīstās ātros tempos, liekot cerības uz rītdienu. Mūsu pozīcijas tirgū uzliek pienākumu skatīties tālu uz priekšu, rūpēties par darbiniekiem un uzņēmuma nākotni. 

Pieņemts sacīt par „trim vaļiem” uz kuriem balstās biznesa attīstība. Šeit mēs nebūsim oriģināli un paliksim pie trīs: reputācija, cilvēki, produkts. Pamēģināsim atšifrēt:

Stabila un uzticama partnera reputācija – uz klientiem orientēta uzņēmuma galvenais faktors.

Cilvēki – kvalificēti speciālisti - jebkura biznesa stūrakmens; pastāvīgi apmācot un attīstot savu personālu, mēs formējam savu unikālo cilvēcisko kapitālu.

Produkts - stabili augstā produkta kvalitāte, pastāvīgi pilnveidots un sabalansēts sortimenta klāsts - mūsu biznesa pamats un ķīļa mūsu partneru neapšaubāmai uzticībai. 

Tādēļ mūsu kredo: no augsti kvalificētiem cilvēkiem caur kvalitatīvo produktu pie apmierināta klienta; no apmierināta klienta caur reputāciju pie mūsu jauna klienta.

Mūsu pakalpojumu klāsts:

- jebkura veida stiklplastīta detaļu ražošana (automašīnas, rūpnieciskās, celtniecības);
- dažādu tjūninga kompāniju oriģinālo tjūninga elementu tirdzniecība;
- tjūninga elementu uzstādīšana (gan oriģinālo, gan kopiju);
- individuālais dizains;
- dažādie virsbūves darbi;
- darbi ar izplūdes caurulēm;
- darbi ar karbonu un kevlaru;
- bamperu, spoileru un motocilklu detaļu remonts;
- dažādu automašīnu virsbūves elementu krāsošana;
- virsbūves un optikas pulēšana;
- ksenona komplektu realizācija un uzstādīšana.

Šeit daudz ko vēl varētu piebilst, ko mēs spējam un mākam, bet mēs nenogurdināsim Jūsu uzmanību, jo interesantāk un pārskatāmāk būtu ieskatīties sadaļā „Mūsu darbi” un aplūkot mūsu jau realizētos projektus

©2002-2015 - SIA Bodykit +37129776600, +37128232187, +37126777500
Statistika: šodien: 172; vakar: 212; rekords: 572;